شرکت نرم افزار نويسی و طراحی سورشجان

هرگز کار امروز را برای فردا نگزاريد! با ما تماس بگيريد سفارش اينترنتی محصولات و درخواست طراحی وب سايت

نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نرم افزار نويسی و طراحی سورشجان را  بر روي اينترنت را مشاهده نمائيد به چه خدماتی نياز داريد ؟ کليک کنيد با محصولات توليد شده در شرکت نرم افزار نويسی و طراحی سورشجان آشنا شويد درباره شرکت نرم افزار نويسی و طراحی سورشجان بيشتر بدانيد صفحه اصلی سایت

امـروزه ديگر استفاده از فناوری های برتر بويژه فناوری تکنولــوژی اطلاعات (IT) يک نياز تلقی نمی گردد، بلکه يک ضرورت به حساب مي آيد!

بازگشت به صفحه قبل

مهندس سعيد خدابخشی مدير عامل شرکت نرمافزار نويسی و طراحی سورشجان

    مدير عامل شرکت نرم افزار نويسی و طراحی سورشجان جناب آقای مهندس سعيد خدابخشی دارای مدارک عاليه در ارتباط با علوم مختلف کامپيوتر، مسلط به برنامه نويسی در اينترنت و عضو انجمن متخصصين ايران.

سخنان مدير عامل شرکت

     کلامی نو، سطر و صفحه ای دیگر، کتابی تازه گشوده می شود، تولدی رقم می خورد و انسان چشم می گشاید به روی جهانی که در انتطار اوست، تا او را در سرنوشت خویشتن سهیم کند.

     در روزگار شادی و اندوه در کامیابی و رویش در شکوه و شگفتی و در تلخ کامی و غم، هستی آهنگ های بسیاری دارد، پردهای بیشمار، آواهای که باید شنید و نواهای که باید شناخت، باید به ضرب آهنگ آن پی برد و به رمزهای جاودانه اش دل سپرد.

     نشانه ها چشم به راهند تا انسان فرا خوانده شود، تا به دور دست نظر دوزد و خود را آماده کند، با گام وجود، مهیا و مجهز برای رفتن و برای گام نهادن در راه و بی راه،  برای گریختن از بیم ها، دل شوره ها و ترس ها، تردید ها، برای فرو رفتن و فرا رفتن، عبور از مرز ها و گذر از بینهایت به اقلید پر رنگ رویا به سرزمین مکاشفات به دیار دریافت ها،  به سوی فهمی عمیق تر و هدایت جهان به سوی هر آنچه می خواهی.

    کوشش بسیار برای دانستن یک راز، کلیدی برای دستیابی به همه چیز، هر کس مرکز جهان خویشتن است نقطه تو امان آغازها و پایان ها، او ارزش های خود را بنا می نهد و هویت خویش را شکل می دهد.

     آیا ما پدید آورندگان شرایطیم یا خود پدیده ای بر آمده از آن، مرزهای اختیار ما کجاست؟ و دست هایمان در کداممین وادی از نیرو عاری می شود؟

     در دنیای روابط تاریک، در جهان چراق های خاموش، در وادی متروک انسان های تنها با مناسباتی مخدوش، چه کسی می خواهد در فرد گرای خود فرو رویم؟ در دنیای ذهنیات شناور بمانیم، و جهان درون را به معیاری تردید نا پذیر بدل سازیم؟

     حال برای پی بردن به تمام سؤالات برآمده از ذهن چه باید کرد، کدامین راه را باید انتخاب نمود، و به کدامین سو حرکت کرد، چگونه به شناخت واقعی دست یابيم، در زندگی ماشینی کنونی و ارتباط گسترده موجود در آن، بهره گیری از تکنولوژی ارتیاطات و اطلاعات برای دستیابی به شناخت نسبی امری حائز اهمیت به شمار می آ ید، ما نیز تلاش می نمائيم در این راه گام های ارزشمندی برای شما برداریم.

معرفی شرکت

    شرکت نرم افزار نويسی و طراحی سورشجان در اواخر سال 1384 فعاليت خود را به صورت کاملاً مستقل آغاز نموده و طی سال های فعاليت خود اهداف بلند مدتی را مد نظر قرار داده، و برای رسيدن به اين اهداف برنامه ريزی نموده است.

    يکی از اين اهداف بالابردن سرعت رسيدگی به امورات روزمره اداری و شخصی در جامعه می باشد، بدين منظور با طراحی سيستم های مختلف کامپيوتری سعی نموده است ديگران را تشويق به انجام اتوماسيون اداری و جايگزينی برنامه های کامپيوتری به جای سيستم های دستی و سنتی نمايد.

     هدف ديگر شرکت کمک نمودن به گسترش فرهنگ بکارگيری و استفاده از شاخه های مختلف فناوری اطلاعات در جامعه می باشد و در اين راستا اقدام به مکاتبه بدون وفقه با مراکز دولتی و غيره دولتی، مراکز آموزشی و پرورشی، مراکز پزشکی و ورزشی، مراکز فرهنگی و هنری، کسبه و تجار، کارخانه جات و صنايع، وکلا و حقوقدانان و .................. نموده، سعی می نمايد اين مراکز را در حد توان با فناوری اطلاعات و راه کارهای بکارگيری و استفاده از آن آشنا سازد و تشويق به استفاده از اين مهم گرداند، لزا در اين باره شرکت به صورت کاملاً حرفهای توانايی ساخت انواع وب سايت های تجاری، اداری و فرهنگی، با امکانات پويا و ايستا بودن را دارا می باشد.

 

                                                                  مدير عامل شرکت نرم افزار نويسی و طراحی سورشجان

                                                                                                              مهندس سعيد خدابخشی

 

اگر تمایل دارید در آینده اطلاعات بیشتری درباره ما و همچنین فعالیت های شرکت دریافت نمائید عضو کانال رسمی شرکت سورشجان در تلگرام شوید تا اطلاع رسانی سریعتر صورت بپذیرد. برای عضويت روی شکل زیر کلیک نمایید. این کانال مخصوص شرکت سورشجان می باشد و هیچ گونه استفاده تبلیغاتی از آن نخواهد شد.

 

برای عضويت در کانال رسمی اطلاع رسانی تلگرام شرکت سورشجان بر روی تصویر کليک نمائيد.

برای عضويت در کانال رسمی اطلاع رسانی تلگرام شرکت سورشجان بر روی تصویر کليک نمائيد.

@soureshjan

بازگشت

برگشت به بالای صفحه

.:. خانه | درباره ما | محصولات | خدمات شرکت | نمونه کارها | پذيرش آگهی | آمار سايت | اخبار سايت .:.

.:. مشتريان شرکت | آمــوزش | کد رهگيری | عضويت در سايت | فروش ويژه | مقالات علمی | نمايندگـــی ها .:.

.:. پشتيبانی | فروش کامپيوتر و نوت بوک | ارسال سفارش | ورود اعضاء | قرعه کشی | دعوت به همکاری | تماس با ما .:.

Design by SouResHjaN

 

© Copyright 2008-1387 SouResHjaN Software Group. All Rights Reserved.